У Смичині відроджують церкву

 

8 листопада минає рік як релігійна громада Смичина розпочала будівництво церкви. Як зазначив староста приходу Микола Борсук – смичинці не будують, а відроджують Свято-Троїцький храм, який було зруйновано у 1936 році. Будують власними силами за власний кошт та на пожертвування від небайдужих людей. Найбільшим й постійним спонсором будівництва є місцеве сільгосппідприємство ПП «Аграрні інвестиції».


Микола Борсук на будівництві храму щодня

Душею будівництва є Микола Борсук, який ініціював відродження церкви у Смичині ще з 2006 року. У минулому році справа зрушила з місця й отримала всебічну підтримку як з боку односельців, так і від владних структур. Віряни без перепон зареєстрували власну парафію й так само швидко отримали всі дозвільні документи і землю від міської ради, після чого взялись будувати.

- На сьогодні вже збудовано основну конструкцію, замовили купол й очікуємо матеріали для зовнішньої обшивки стін та внутрішнього оздоблення. Працюємо гуртом. Для масштабних робіт долучаються десятеро односельців, часто працює на будівництві й наш настоятель отець Тимон. З божою допомогою плануємо освятити й відкрити храм на Трійцю, - розповів Микола Васильович.

Вже сьогодні майбутня Свято-Троїцька церква у Смичині милує око. Храм знаходиться на природному підвищенні у затишній зеленій зоні, тому дуже органічно прикрасить центр села. А щоб зберегти наступництво поколінь часточку стіни колишньої церкви вже заклали у стіну нової.

Підтримати будівництво храму можна переказавши кошти на рахунок: UA883535530000026003300745768 АТ «Ощадбанк», Свято-Троїцька парафія, ЕДРПОУ 43602735.

Джерело: Новини "Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Смичин, церква, Борсук

Добавить в: