• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігівській міській лікарні №2 черги зі швидких на госпіталізацію


Радио

У Чернігівській міській лікарні №2 черги зі швидких на госпіталізацію

 

Черги зі швидких на госпіталізацію і додаткові ліжка у терапії та кардіології. У другій міській лікарні в Чернігові розгорнули 205 ліжок для лікування хворих на коронавірус.

З них 75 у терапевтичному відділенні, 30 – у кардіологічному. Всі інші — в інфекційному відділенні лікарні, зазначила завідувачка інфекційного відділення лікарні Світлана Ворона.

"У нас є пацієнти 74 роки, 82 роки найстарша і, на жаль, вона померла. Є пацієнт, якому 37 років. В основному люди похилого віку, і якщо порівнювати важкість захворювання минулої осені та весни, то хворі зараз більш важкі. Вони поступають до нас на 10-14-й день і більш запущені, з вираженими ознаками дихальної недостатності, з сатурацією у 70-80".

Чотири дні на тиждень ця лікарня ургентна в місті, коли хворих привозять саме до них.

"Ми не встигаємо, дуже велике завантаження. Одна приїжджає, друга приїжджає, ми не встигаємо оглянути та дуже багато швидких", – сказала медична сестра приймального відділення Антоніна Кот.


Реанімаційних палат у лікарні – три, загалом на шість місць. Потрапляють сюди з найнижчим рівнем сатурації, вдавалося врятувати людину з рівнем кисню у крові — 20-30%, розповів черговий лікар. У палатах інтенсивної терапії нерідко пацієнти затримуються на місяці.

"Якщо людина знімає кисневу маску секунд на 20-30, то людина втрачає свідомість. Більшість таких хворих лежать в реанімаційних палатах з кисневою залежністю. Термін перебування залежить, наскільки швидко легені відновляться. І чи відновляться вони взагалі. Сам процес ковідної інфекції до місяця йде лікування. А далі, якщо людина тренується і адаптується до атмосферного повітря, то людина виписується", – пояснив лікар-анестезіолог Юрій Андрущенко.

У палати інтенсивної терапії ще жоден вакцинований не потрапляв, сказав він. Загалом у лікарні 97% пацієнтів не робили щеплення.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в:
 
 


Центр Комплект