• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Іноземні архітектори працюватимуть над проєктом для Чернігова


Іноземні архітектори працюватимуть над проєктом для Чернігова

 

Іноземні архітектори працюватимуть над проєктом для Чернігова, що підвищить інтерес туристів до міста.Віталій Бойко, гендиректор архітектурної компанії


Подивитися на перспективу міського дизайну Чернігова очима іноземних проектувальників. Члени містобудівної ради на черговому засіданні розглянули відповідну пропозицію директора архітектурної компанії, який протягом двох десятків років працює у цій галузі, залучаючи успішний досвід закордонних колег і готовий запропонувати нашому місту свіжий погляд на його туристичну привабливість.


Компанія працює у тандемі зі всесвітньовідомого архітектурних бюро. У портфоліо якого, наприклад, лондонський Уемблі, міжнародні аеропорти, Аль Мактум та Гонконг.

Чернігову архітектори з ім'ям пропонуть попрацювати над розробкою, умовно кажучи, окремого маршруту у місті. З історичними пам'ятками, закладами харчування, зонами відпочинку, парковками, які зможуть зацікавити туриста. Готовий проєкт має дати відповіді на питання, як удосконалити інфраструктуру, раціонально використати існуючий простір, зацікавити вільними площами, перш за все, малий бізнес і заохотити гостей провести у нас час і витратити кошти.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міськрада, бюджет, гроші, Бойко, архітектор

Добавить в:
 
 


Центр Комплект