GOROD.cn.ua

Іноземні архітектори працюватимуть над проєктом для Чернігова

 

Іноземні архітектори працюватимуть над проєктом для Чернігова, що підвищить інтерес туристів до міста.На фото Віталій Бойко - 
CEO компанії Urban Experts

Подивитися на перспективу міського дизайну Чернігова очима іноземних проектувальників. Члени містобудівної ради на черговому засіданні розглянули відповідну пропозицію директора архітектурної компанії, який протягом двох десятків років працює у цій галузі, залучаючи успішний досвід закордонних колег і готовий запропонувати нашому місту свіжий погляд на його туристичну привабливість.


Компанія Urban Experts є партнером всесвітньовідомого архітектурного бюро Leslie Jones Architеcture, відомого проєктами реновації району стадіону Уемблі, острову Нотінгем, багатьох центральних районів найбільших міст Великобританії і Європи.

Чернігову архітектори з ім'ям пропонуть попрацювати над розробкою, умовно кажучи, окремого маршруту у місті. З історичними пам'ятками, закладами харчування, зонами відпочинку, парковками, які зможуть зацікавити туриста. Готовий проєкт має дати відповіді на питання, як удосконалити інфраструктуру, раціонально використати існуючий простір, зацікавити вільними площами, перш за все, малий бізнес і заохотити гостей провести у нас час і витратити кошти.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міськрада, бюджет, гроші, Бойко, архітектор