• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За весь період пандемії у Чернігові від коронавірусу пролікували більше ста дітей. Один випадок був летальним


За весь період пандемії у Чернігові від коронавірусу пролікували більше ста дітей. Один випадок був летальним

 

У чернігівських школах через коронавірусну інфекцію вісім класів перебувають на самоізоляції. Про це 5 жовтня під час наради у муніципалітеті повідомив начальник управління освіти Василь Білогура.

В обласному центрі діагноз Ковід -19 лабораторно підтверджено у 8 школярів віком від 6 до 12 років, у більшості з них перебіг захворювання протікає у легкій формі.

Корнавірусна інфекція, зокрема новий штам «Дельта», серед дітей спостерігається дедалі частіше. Нині в Україні щодня фіксують близько 1200 випадків захворювання, розповідає завідувач інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні Андрій Морозов. Симптоматика нового штаму у дітей дещо відрізняється від тих ознак, які були раніше, це не лише нежить, кашель, підвищення температури тіла та слабкість.

Здебільшого випадки захворювання на коронавірус все ж таки мають безсимптомні форми, можлива лише незначна закладеність носу та легке першіння в горлі. Лікар-інфекціоніст зазначає, що більшість маленьких пацієнтів до його відділення потрапляють взагалі із постковідним станом.


За словами лікаря, діти інфікуються переважно від батьків та родичів. Вакцинація дорослих, які знаходяться поруч, – це також шанс уберегти дитину від зараження.

За весь період пандемії в інфекційному відділенні Чернігівської дитячої обласної лікарні, пролікували від коронавірусу більше ста пацієнтів, один випадок, на жаль, був летальним. Вік захворілих дітей різний – від народження до 18 років. Найтяжчі перебіги хвороби спостерігаються у новонароджених та дітей раннього віку.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковід, Дельта, інфекція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект