• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Суддя Маринченко відхилила позов Олександра Криворучка до Ольги Деркач


Суддя Маринченко відхилила позов Олександра Криворучка до Ольги Деркач

Сьогодні 29 вересня пройшло фінальне засідання по справі Криворучко-Деркач, згідно з матеріалами якої Олександр Віталійович Криворучко колишній обласний комісар Чернігівського обласного територіального центрукомплектування та соціальної підтримки подав позов про захист честі гідності та ділової репутації проти своєї колишньої підлеглої Ольги Деркач. Деркач звинуватила свого керівника у сексуальних домаганнях та розповіла про це місцевим ЗМІ. У якості третіх осіб було залучено чернігівське телебачення «Суспільне», на якому, в тому числі, виходив сюжет про те, як Ольга розповідала, що з боку комісара були прояви сексуальних домагань.Суддя Деснянського райсуду Оксана Маринченко в режимі закритого засідання заслухала 4 свідків: начальника військового шпиталю, начмеда цього медичного закладу, особистого водія Криворучка та жінку-військову, яка також у свій час була підлеглою Олександра Криворучка.

Після того, як вона повернулась з нарадчої кімнати, то повідомила присутнім, що у позові Криворучка до Деркач відмовлено. Повний текст рішення буде оголошено 10 жовтня.


Сам Олександр Криворучко розповів нашому виданню у телефонному режимі, що як пояснили йому його адвокати, те, що суддя відмовила у позові, пов’язано з процесуальними нюансами, а саме з тим, що не було встановлено та залучено до слухання справи керівництво веб-сайту, на якому було розміщено один з матеріалів про Ольгу Деркач і цитати з якого наводились у тексті позову. Тож чи подавати апеляцію Олександр Віталійович буде вирішувати після того, як він та його захисники побачать повний текст рішення суду.

Адвокатка Ольги Деркач Тетяна Веремій повідомила сайту, що досудове розслідування кримінальної справи, яку було порушено 1 січня 2021, щодо факту домагань Криворучка до жінки-підполковника ще триває, в рамках справи було допитано близько 30 осіб-свідків з боку потерпілої.

Читайте також:

Жінка-підполковник заявила про домагання та булінг

Скандал с сексуальными домогательствами перешел в судебные разбирательства


Gorod.cn.ua, фото з сайту bbc.com

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Криворучко, Деркач, Маринченко, Веремій

Добавить в:
 
 


Центр Комплект