Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » При обстрілі Киїнки загинула відома чернігівська зооволонтерка

При обстрілі Киїнки загинула відома чернігівська зооволонтерка

 

До редакції сайту звернувся Вадим Личуха з проханням опублікувати дані про загибель чернігівської зооволентерки Наталії Деркач. Вадим бачив жінку за 2 дні до трагедії. Жінка хвилювалась, що в районі вул.Рокосовського буде бій і поїхала з родиною та собаками, які жили в неї вдома на свою дачу у Киїнці. Після обстрілів, які завдали російські окупанти жінка померла. Наталя опікувалася безпритульними тваринами, які проживали в межах вул.Рокосовського, шиномонтажу, Ялівщини та на дачах.Жителі села Киїнка по завершенню обстрілів випустили тварин на вулицю. У чернігівських зооволонтерів прохання до всіх, хто побачить цих собак, погодувати та по можливості притримати їх, а також зв'язатися із зооволонтерами через групу "Зооволонтери Чернігова-допомога бездомним тваринам" на Facebook.


або через ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин". Собаки жили у квартирі з Наталкою. Її мама сказала, що їх чекатиме. При першій нагоді їх заберуть до перетримуючих.

З нами правда. Ми переможемо!

Вадим Личуха

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зооволонтерка, Киїнка, Деркач

Добавить в: