Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пожежники з Чорнотичів отримали нове авто і нове депо
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Пожежники з Чорнотичів отримали нове авто і нове депо

В день свого професійного свята рятувальники-добровольці з села Чорнотичі Сосницької ОТГ отримали відразу декілька чудових подарунків: нове відреставроване пожежне депо, сучасний пожежний автомобіль та нову форму.У селі Чорнотичі, що в Сосницькій громаді, відбулася довгоочікувана подія – відкриття реконструйованого пожежного депо та вручення ключів від пожежного автомобіля для Північного старостинського округу.

На самому початку церемонії настоятель Свято-Дмитрівського храму отець Ярослав освятив приміщення депо, пожежний автомобіль та благословив особовий склад добровільних пожежних команд.

Сосницька громада не витрачала бюджетні кошти ні на ремонт пожежної частини, ні на автомобіль та форму. Все зроблено за кошти благодійників та гуманітарної допомоги. Так, допомогу у реконструкції приміщення пожежного депо надавало підприємство «Сосницькі аграрні інвестиції». А пожежне авто і форму як гуманітарну допомогу надала Республіка Польща.

До речі, Сосницька ОТГ вже не вперше співпрацює з республікою Польща. Так команда рятувальників-добровольців з Чорнотичів брала участь у проекті «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах України», що впроваджувався Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща, за підтримки програми «U-LEAD з Європою», під час якого пройшла повний курс рятувальника.

«Це перший автомобіль, який пожежне депо Чорнотичів отримало за останні 35 років. До цього тут працювали на автомобілі 1985 року випуску. Тепер же в селі буде дві пожежні машини. Подароване Польщею авто – 1995 року випуску, і воно в гарному стані. Це авто має всього 50 тисяч кілометрів пробігу – це дуже мало. Спершу цей автомобіль був у Лондоні. Потім він потрапив до Польщі, а звідти – до Сосницької громади, – розповідає заступник Сосницького селищного голови Ігор Чернуха. – Допомогло нам в отриманні цього авто і обласне управління ДСНС. Саме вони підказали, що Польща купує новіші пожежні автомобілі, а ті, що не використовує, надає як благодійну допомогу. І ми звернулися з проханням передати одне з таких авто нашій громаді».

Представники делегації, яка була присутня на відкритті Чорнотицького пожежного депо, розповіли, що вони теж купують вже вживані пожежні автомобілі в країнах Європи. Так, останні купували в Австрії 2001 року випуску.

Джерело: газета "Чернігівщина", марія Пучинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниччина, Чорнотичі, рятувальники, машина, оновлення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!