• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівці заборгували за спожиту воду понад 23 мільйони гривень


Чернігівці заборгували за спожиту воду понад 23 мільйони гривень

КП «Чернігівводоканал» відключає абонентів, які заборгували за отримані послуги водопостачання та водовідведення. Йдеться про дистанційний механізм перекриття каналізації конкретних боржників – без доступу до помешкання. Як пояснили на підприємстві, за законом через 30 днів після офіційного попередження боржника, вони мають право припинити надання послуг у разі несплати. Але перед тим боржнику приходить лист, в якому вказана сума боргу і терміни його погашення. Якщо споживач ігнорує попередження – водоканал застосовує кардинальний засіб – обмежує водовідведення. Так, станом на 20 вересня борг чернігівців за спожиту воду сумарно як мешканців багатоквартирних будинків, так і приватного сектору сягає понад 23 мільйони гривень. У місті понад 5,5 тисяч боржників, які не здійснюють оплату більш як три місяці.


У «Чернігівводоканалі» кажуть, борги недобросовісних чернігівців заважають підприємству виконувати свою виробничу діяльність, замінювати мережі, здійснювати поточний ремонт обладнання, впроваджувати заходи щодо покращення якості води. Слід зазначити, відновлення водопостачання та водовідведення виконується за рахунок споживача після повної сплати боргу. Вартість відновлення послуги на сьогодні складає в багатоквартирному будинку 1800 гривень. В приватному секторі – 800. Але для повторного підключення споживачів приватного сектору, потрібно не тільки повне погашення боргу та оплата за відновлення послуги.

Окрім примусового припинення надання послуг, фахівці КП «Чернігіводоканал» працюють з боржниками в напрямку зменшення заборгованості. Так, споживачам пропонують реструктурувати суму боргу, після чого споживач має можливість отримати субсидію. Боржникам, які отримують послуги за встановленими нормативами, пропонують встановити прилади обліку. Це дає можливість споживачу самостійно регулювати обсяги споживання послуг. Також в місті діють програми з встановлення приладів обліку гарячої і холодної води за кошти міського бюджету.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борг, Чернігівводоканал

Добавить в:
 
 


Центр Комплект