• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка триває масштабний ремонт


На трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка триває масштабний ремонт

АКТУАЛЬНО Станом на початок вересня дорожніми роботами охоплено 11 ділянок цієї траси сумарною протяжністю 75,2 км.Зараз, зокрема, облаштовуються місця зупинки транспорту та пішохідних доріжок на оновленій п’ятикілометровій ділянці дороги Н-07 на межі Чернігівської та Київської областей.

Водночас там встановлюється система водовідведення з дороги, вбудовуються водостічні лотки. Залишається підсипати укоси та укріпити узбіччя, вмонтувати технічні засоби організації дорожнього руху, нанести розмітку.

Виконує роботи ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП".


Нагадаємо, протяжність траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у Чернігівській області становить майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Дорога була побудована у 1965-1980 роках і вже давно стала непридатною для сучасного транспортного навантаження. Її капітальний ремонт ведеться в рамках програми Президента «Велике будівництво». Заразом реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам за габаритами та вантажопідйомністю.

В результаті траса Н-07 Київ - Суми - Юнаківка буде приведена у відповідність до сучасних параметрів інтенсивності та безпеки руху.За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Велике будівництво, Київ - Суми - Юнаківка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект