Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В’ячеслав Чаус: обласна ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом «Великого будівництва»

В’ячеслав Чаус: обласна ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом «Великого будівництва»

 

АКТУАЛЬНО У Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, заснованій у 1984 році, діють три відділення (волейбол, баскетбол, художня гімнастика). У них займається понад пів тисячі дітей.Нині приміщення потребує комплексної реконструкції — частина будівлі в аварійному стані. У цьому особисто переконався голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, відвідавши спортивний заклад.

— Сьогодні з колегами оглянули ДЮСШ та обговорили наявний проєкт реконструкції. Наразі цю проєктно-кошторисну документацію треба корегувати. Наголосив, зокрема, на важливості комплексного підходу та врахування вимог доступності для маломобільних груп населення. ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом програми Президента «Велике будівництво», а головне — місцем, де зручно та безпечно виховувати спортивну молодь Чернігівщини, — підкреслив під час брифінгу для місцевих ЗМІ В’ячеслав Чаус.

До слова, сучасний спортивний комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», що біля ДЮСШ, — теж результат «Великого будівництва».

Принагідно голова ОДА наголосив на важливості щеплення проти коронавірусної хвороби:

 — «Жовта» зона — не привід розслаблятися, адже всі ми пам’ятаємо недавні хвилі захворюваності на Covid серед жителів області. Водночас не всі поспішають убезпечити себе від наслідків цієї хвороби: на Чернігівщині лише 45% населення вакциновано двома дозами. Вважаю, що це незадовільний результат. Тенденція щеплень за добу теж не радує. При цьому держава створила всі умови для вакцинації, в тому числі й для отримання бустерної дози. Препаратів достатньо. Вакцинуйтеся, будь ласка!Візуалізація можливого оздоблення спортивних залів та коридорів реконструйованої школи

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДЮСШ, реконструкція, Велике будівництво, В’ячеслав Чаус

Добавить в: