Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чому зрізали 10-річні липи та коли замінять всохлі клени

Чому зрізали 10-річні липи та коли замінять всохлі клени

Пристрасті через видалення дерев у Чернігові не вщухають. Чернігівці в мережі чи не кожного тижня діляться світлинами, на яких видно, як в різних мікрорайонах міста замість дерев видніються самі пеньки. Занепокоєні містяни і тим, що замість зниклих дорослих дерев з пишними кронами, на їх місцях з'являються тоненькі деревця, частина з яких не приживається та всихає.

На даному фото, яке було зроблено 25.07.2021 користувачем Alexandr Zhila на Проспекті Перемоги, 137, що біля ресторану "Старий Чернігів" видно, що безслідно зникли ще досить молоді липи, яким ще рости і рости.На світлині нижче - всохлий клен. Він знаходиться навпроти будинку нашої читачки вчительки біології Лесі Терес, що біля ресторану "Санс-Сіті" по вул. Рокоссовсього. Жінка каже, що всохлі клени часто поливає машина КП "Зеленбуд", але від того деревам краще не стає і очевидно, що вони не "воскреснуть".
Ми переадресували запитання, щодо цих зелених насаджень очільнику КП "Зеленбуд" Артему Стаху, на що той відповів, що на Рокоссовського було висаджено край дороги 40 клені, 5 з них не прижилася. Вони коштували 170 000 гривень, всохлі дерева має восени замінити компанія-постачальник.

Щодо лип по Проспекту Перемоги, то відомо що в червні поточного року в тому місці було видалено 2 всохлі дерева породи липа віком 10 років. Відомо, що на цій же локації видалили всохлі липа у 2019-2020-му роках.

В планах підприємства на 2022-й рік висадити 156 дерев (липа європейська) на Проспекті Перемоги.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, липи, Стах

Добавить в: