• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Літаючі кораблі, дирижаблі та фігурний сюрреалізм на картинах Сергія Тонканова


Літаючі кораблі, дирижаблі та фігурний сюрреалізм на картинах Сергія Тонканова

Літаючі кораблі дирижаблі та фігурні сюрреалізм - все це роботи сучасного чернігівського художника Сергія Тонканова. Всі свої картини майстер цінує однаково, проте особливо виділяє свою найпершу, намальовану ще у 2001 році. Саме з неї почався творчий шлях митя.Сергій Тонканов художник:

- Це такий був карандашний малюнок. Там було дві колони намальовано і одна з них впала вже, таки сюрреалістичний сюжет. Одна колона завалилась, а друга - ось-ось впаде. А через деякий час у Нью-Йорку трапився теракт з баштами-близнюками. Я тоді подивися на цю роботу і подумав, щось вона мені так нагадує цей момент. І, думаю, може треба цим займатись?

Пророчим виявилось не тільки його перше полотно. Трохи пізніше, у 2019 році, восени Сергій намалює картину, з літаком Боїнг-777. Точнісінька копія якого розіб'ється у січні 2020-го. І це далеко не весь список його віщиих робіт.

У мистецтві Сергій вже близько 20 років і за цей час він намалював більше 50-ти великих полотен різних розмірів. Працює художник виключно масляними фарбами, він впевнений, що саме ця фарба найбільш довговічна і якісна по кольору. Більшість його картин висвітлюють теми глобалізації суспільства та мають здебільшого урбаністичний характер.

Зараз Сергій Тонканов розпочав роботу над серією картин про Чернігів. За свій мистецький шлях Сергій провів близько 10-ти персональних виставок, його роботи виставляли на експозіцію у Києві та Чернігові. Тепер планує розширити свою колекцію робіт, аби презентувати нову виставку.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тонканов, художник, мистецство

Добавить в:
 
 


Центр Комплект