• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Новгород-Сіверську відкрили першу місцеву пекарню (фото)


Талион

У Новгород-Сіверську відкрили першу місцеву пекарню (фото)

 

29 липня, Новгород-Сіверська райспоживспілка відкрила першу і на даний час єдину пекарню під назвою "Наш пекар" у м. Новгород-Сіверський. Продукція випікається одразу при торговій точці, тому гості закладу завжди зможуть купувати гарячі багети, пиріжки, круасани, ватрушки, роліні та еклери, мафіни, тістечка та багато інших смаколиків з дитинства.

- Ми брали класичні рецепти та спільними зусиллями вдосконалили і доповнили їх, щоб досягти максимально ідеального співвідношення смаку, аромату і зовнішнього вигляду, - поділилася виконуюча обов'язки голови правління Новгород-Сіверської райспоживспілки Ірина Тригуб.


На відкриття завітало багато місцевих жителів, які чекали на свіжу випічку з самого ранку, адже єдиний у місті хлібзавод закрили і весь хліб - привозний. Для покупців на честь відкриття діяла акційна знижка на весь товар. Для перших 100 покупців, до кожного купленого хот-догу давали чай в подарунок. Охочі могли брати участь у розіграші корисних подарунків, а найменшим відвідувачав роздали надувні кульки.

Пекарня працюватиме з 08 до 18 години, по вулиці Поштова, 4А. Оскільки мешканці просили ввести в меню продукції хліб - зараз підприємство працює над тим, щоб виконати це прохання.

На базі пекарні було створено 4 робочі місця, в майбутньому їх кількість збільшиться. Вся рецептура опробувана колективом, є й авторські рецепти повара.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пекарня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект