• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як юнні волонтерки допомагали мешканцям ветеринарно-стерилізаційного центру


Радио

Як юнні волонтерки допомагали мешканцям ветеринарно-стерилізаційного центру

Продавали городину, аби купити корм для тварин. Юних чернігівок Віку, Дашу та Сашу любов до “братів надихає на гарні вчинки. Сьогодні юні волонтерки здійснили свою давню мрію – відвідали «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» і передали для безпритульних пухнастиків пакунки зі смаколиками, гроші на які заробили самостійно.Тварин дівчатка люблять змалечку. Мріють стати ветеринарами і допомагати братам нашим меншим. Безпритульними чотирилапими вони опікуються вже декілька років. Кажуть, у своєму рідному мікрорайоні їх знає чи не кожна кішка та собака.

Підтримують і схвалюють ініціативу дівчаток допомагати котикам та собакам їх рідні. Бабуся Віки каже, що такі дії з боку дітей регулярні.

За словами Тетяни Діденко, нині у центрі перебуває близько 200 безпритульних тварин. Тут їх і лікують, і проводять складні операції, і шукають їм домівки. Волонтери намагаються регулярно допомагати, проте потреби є завжди.

У центрі юним волонтеркам влаштували екскурсію та дали можливість погодувати тварин. Дівчата залишись задоволеними і пообіцяли, що така допомога центру стане для них доброю традицією.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тварини, волонтери

Добавить в:
 
 


Центр Комплект