• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині каштани перед вирубкою обстежить київський «Зеленбуд»


Талион

У Ніжині каштани перед вирубкою обстежить київський «Зеленбуд»

 

Каштани на вулиці Гоголя в Ніжині перед вирубкою обстежить київський «Зеленбуд». Про журналістам сказав міський голова Ніжина Олександр Кодола, коментуючи результати голосування за електронну петицію з вимогою збереження каштанів.Петицію опублікували 15 липня. У тексті – 9 вимог, серед них: оприлюднення фітопатологічних висновків стану дерев, створення міської комісії, що опікуватиметься зеленими насадженнями міста, яку на 70% складатимуть з представників громадськості, а також проведення громадських слухань щодо реконструкції вулиці Гоголя. За 4 дні петиція набрала 113 зі 100 потрібних голосів.

За словами Олександра Кодоли, петицію до розгляду міська рада ще не прийняла.


«Я дав сьогодні (19 липня, - ред.)на нараді доручення управлінню ЖКГ як замовнику реконструкції вулиці Гоголя, вони замовлять з Києва профільну службу, здається «Зеленбуд», яка приїде і обстежить кожне дерево, надасть висновок. У нас є висновки містобудівної ради від 2019 року та висновки місцевих екологів з Ніжинського державного університету на початку цього року. Ну і ще залучено немісцевих фахівців, щоб кожне дерево обстежили і надали відповідні рекомендації. Звичайно, будемо враховувати думку громади, це нормально», – каже мер Ніжина.

Нагадаємо, про те, що на вулиці Гоголя планують зрубати каштани сталов відомо минулого тижня. Проект реконструкції пішохідної вулиці передбачає заміну 63 каштанів на канадські клени.

За словами начальника ніжинського міського управління ЖКГ Анатолія Кушніренка, всі каштани вирубувати насправді не збираються, зносити планують дерева, які в аварійному стані.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кодола, Ніжин, каштани, петиція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект