• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині черезе реконструкцію вулиці Гоголя можуть видалити 63 каштани


Талион

У Ніжині черезе реконструкцію вулиці Гоголя можуть видалити 63 каштани

 

Шістдесят три каштани на пішохідній вулиці Гоголя у центрі Ніжина можуть знести. Дерева планують замінити канадськими кленами. Гроші на це передбачили у проекті реконструкції вулиці. Вартість робіт – понад 20 мільйонів гривень. Про це Суспільному повідомив начальник управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міськради Анатолій Кушніренко.Тендер на проведення робіт виграла компанія «ЧЕРНІГІВ БУД». Проект розрахований на два роки. Роботи мають почати цього місяця.

Пішохідна вулиця Гоголя у центрі Ніжина має понад 400-річну історію. Коли востаннє її реконструювали, точно не відомо, розповідає міський голова Ніжина Олександр Кодола.


Згідно з проектом реконструкції, асфальт замінять плиткою. Також на вулиці замінять ліхтарі та встановлять лави. Дорога стане повноцінно пішохідною, тротуари приберуть.«Також плануються нові зелені насадження. Будуть канадські клени у розмірі трьох метрів. Каштани будем демонтувати у зв’язку з тим, що буде повністю реконструкція цієї вулиці», – сказав начальник управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міськради Анатолій Кушніренко.

Чому під час реконструкції треба рубати каштани, Олександр Кодола пояснює так:

«Було прийняте рішення про заміну їх на нові дерева, оскільки вони, на жаль, хворіють і в не дуже гарному стані» «Коли вже будемо приступати до висадки дерев, будемо дивитися, які каштани потребують видалення, які ні. І будемо робити заміну і закупку дерев, які зазначені у проекті», – сказав начальник ЖКГ та будівництва Ніжинської міськради.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, каштани, Кодола, видалення, дерева, реконструкція, Гоголя

Добавить в:
 
 


Центр Комплект