• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Майже півтори тисячі осіб вакцинувалася від COVID-19 цими вихідними


Радио

Майже півтори тисячі осіб вакцинувалася від COVID-19 цими вихідними

Уже майже три мільйони українців щепилися від COVID-19, з яких більш ніж два мільйони отримали першу дозу і майже мільйон — завершили вакцинацію та захищені від COVID-19. На Чернігівщині, за повідомленням обласного центру громадського здоров’я, протягом вихідних провакциновано 1461 особу, а загалом станом на 5 липня щеплено 75371 людину.— На даний час ситуація в області є стабільною, кількість нових випадків захворювання на коронавірус зменшилась, зокрема протягом вихідних захворіло 17 осіб. Але не потрібно втрачати пильність. Кожен має продовжувати дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях, а найважливіше — необхідно вакцинуватися, — наголошує заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк. — Особливо зараз, коли небезпечний штам «Дельта» загрожує українцям. Адже за наявними даними, у нього дуже висока заразність та важчий перебіг хвороби.

Лікарі вкотре нагадують, що щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжким наслідкам хвороби й рятують життя. Лише вакцинувавшись, українці зможуть бути більш захищеними. Необхідно пам’ятати, що у зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди 60+, люди із супутніми захворюваннями та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей. А це — медики, освітяни, працівники державних органів та інші. І вже зараз ці категорії людей можуть отримати вакцину.

— Для того, щоб мати змогу вакцинувати якомога більше людей в області працюють Центри масової вакцинації. Так, у суботу, 3 липня, працювали 4 центри — у Чернігові, Новогород-Сіверському, Ніжині та Козельці. У неділю, 4 липня, ще один — запрацював в Прилуках, — наголосила Жанна Шерстюк та нагадала про соціальну відповідальність кожного жителя області. — Якщо ви вже щепились, ваша допомога необхідна, щоб захистити інших від COVID-19. Допоможіть своїм рідним, близьким та знайомим людям знайти найближчий до них пункт вакцинації та записатись на щеплення.

Записатися на вакцинацію можна:

— у найближчому пункті щеплень (їх перелік є на офіційному сайті vaccination.covid19.gov.ua);

— за номером контакт-центру 0 800 60 20 19;

— через додаток чи сайт “Дія”.

Дізнатися більше про вакцини проти COVID-19, щоб уберегти себе та близьких можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Джерело: Чeрнігівська ОДА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцінація, COVID-19

Добавить в:
 
 


Центр Комплект