• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Антон Прачик обдер руки й ноги до крові, зате виграв


Радио

Антон Прачик обдер руки й ноги до крові, зате виграв

На Трійцю в Авдіївці на Сосниччині (Понорницька ОТГ) був день села. Гулянка вдалася, і запам’ятається гостям свято надовго. А найбільше 17-річному Антону Прачику. Він зміг залізти на стовп і отримати всі подарунки, що за день не дісталися іншим. А це: ягня, електрочайник, два мішки пшениці, заплічний обприскувач і упаковка «Київського пива» (12 пляшок по пів літра).— Стовп заввишки вісім метрів в діаметрі, як обхопити руками, — пригадує Антон. — До мене хлопець з сусіднього села Лузіки заліз, виграв 200 гривень. А я десь о 22.00 спробував. Люди підбадьорювали: «Давай, давай». Руки, ноги здер до крові.-1 таки видерся. Мені сказали, ну так забирай усі призи.

Я не п’ю. Отож пиво віддав старшим хлопцям. А все інше забрав собі. У нас ніякого хазяйства немає, навіть курей. Тепер буде овечка. Доглядатиму її доки не поїду вчитись до Чернігова. Я цьогоріч закінчив школу. Куди вступати, ще остаточно не визначився.

— Яка у вас родина? Чим батьки займаються?

— Нас четверо, я третій з дітей. Батьки вже років три живуть окремо. Мама з найменшим у Новгороді-Сіверському. Старші з батьком. Тато контрактник.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №25 (1832), 24 червня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Авдіївка, День села, Сосниччина, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект