• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Всі служби з будівлі РАЦСу переїдуть, військовим також шукають нове приміщення


Всі служби з будівлі РАЦСу переїдуть, військовим також шукають нове приміщення

На сьогоднішній ранковій нараді в мерії розглянули низку робочих питань, серед яких були подальша доля будівлі РАЦСу, що на Пушкіна, 15, та пошук приміщення для потреб нового військового терцентру.Справа в тому, що на даний час до структури колишнього Обласного віськомату, який зараз має назву Об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, входять район та місто. У зв'язку з тим, що пройшла адміністративна реформа реформа - місто буде окремо, а районні військомати формуються наново. Цьому районному військомату буде підпорядковано саме Чернігівський район, куди входять Городня, Ріпки і т.д..На фото Об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки по вул.Гетьмана Полуботка, 68

- Цього нового військомату поки що нема, повідомив нашому виданню речник терцентру Вадим Ігорович Лільчицький, - ми його тільки формуємо. Називатися він буде Чернігівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, з розташуванням у м. Чернігові.

У зв’язку з цим нинішній очільник терцентру т.в.о. військового комісара області Борисов Юрій Іванович направив звернення до мерії, що для потреб нового військомату потрібне приміщення орієнтовною площею 500 квадратних метрів. Мер Чернігова Владислав Атрошенко уточнив для присутніх:

- Є лист від військового комісара. Їх відомство розділилось на два - міське і районне. Зараз вони знаходяться в обласному військоматі і їм терміново потрібне приміщення площею 500 метрів. Що це за реформа, що з тим самим функціоналом треба ще більше приміщення, я не знаю, але мені сказали, що вони теоретично влізуть і в 300 метрів. Якщо ми пошукаємо, то знайдемо їм ці 300 метрів, Складніше було, коли поліція просила декілька тисяч метрів окреме приміщення за гаражами та іншим, а тут вимог менше, хоча є й додаткові по секретці та оружейці.Приміщення по Проспекту Перемоги, 141Приміщення по вул.Шевченка, 48

Нове приміщення було доручено підшукати заступнику міського голови Фесенку Сергію Івановичу та очільнику Фону комунального майна Чернігівської міської ради Епініну Олексію Юрійовичу. Як варіант мер попросив розглянути приміщення колишньої Деснянської райради, яка знаходиться в одній будівлі з Управлінням освіти міста та Деснянським районним судом на Проспекті Перемоги, 141, а також частково приміщення Чернігівської райради, що на вул.Шевченка, 48 (там є вільні 200 метрів). Персоналу в новому райвійськоматі буде 90 осіб.

Щодо РАЦСу, то як стало зрозуміло зі спічу Атрошенка додатково подальша його доля обговорюватися з містянами не буде. Було вирішено знайти приміщення для всіх служб, які там знаходяться зараз і перевести їх туди. Як ми вже повідомляли раніше 1 червня в ході оперативної наради розглянули варіант проведення всіх шлюбних церемоній не в РАЦСі, а в міському палаці культури. Попередньо до мерії надійшов лист-звернення від керівниці Північно-Східного міжрегіонального управління Мін`юсту, яким було запропоновано перевести всі шлюбні церемонії до Міського палацу культури ім.Радіченка (розташований за адресою вул.І.Мазепи, 23, побудований на початку 80-х років), а всі платні послуги розподілити на партнерських засадах. Приміщення відділу РАЦСу віддати під міські задачі.На фото будівля РАЦСу по вул.Пушкіна, 15, фото Віталій ГрицНа фото будівля Міського палацу культури ім.Радіченка, за адресою вул.І.Мазепи, 23

- Я не проти, щоб на двох поверхах був готель, а третій - використовувати, як конференц-залу. Ми просто втратимо це приміщення і сьогодні воно якісь функції виконує, треба ці функції перенести на інші адреси, та більше якісно використати приміщення РАЦСу.

На нашому порталі було опубліковане опитування містян, щодо ситуації, яка склалася навколо РАЦСу. Опитувані нами практично одностайні були в тому, щоб зберегти цю гарну споруду, відремонтувати її. Але, якщо там буде розміщено готель та конференцзалу - то зеленій зоні при палаці прийде кінець, адже її буде переоблаштовано під парковку та інфраструктурні приміщення. Не виключено, що будівля може бути виставлена на приватизацію, адже складно уявити на тому місці комунальний готель та комунальний конференц зал.

Новину про те, що РАЦСу більше не буде уже другий тиждень обговорюють в соцемережах. Наведемо нижче деякі коментарі та висловлювання:

Tania Samchenko
Хай в міському палаці роблять конференц-зал,готелі Десну і Україну продають ,а палац урочистих подій має бути в такому мальовничому місці.Виглядає дуже урочисто,розраховані можливості паркування,фотозони,та і просто навкруги красива природа.

Галина Гужева
А у жителей Чернигова спросили?

Богдан Нестеренко

А где народное голосование петиции?

Александр Сахоненко
Галина Гужева царъ у холопов не спрашивает.

Людмила Шевель
ІМ ТРЕБА ГОТЕЛЬ, ЯКА БУДЕ ПРИНОСИТИ ДОХОДИ В КАРМАНИ
АБСУРД, ЩОБ ДО ТАКОГО ДОДУМАТИСЬ
ЗОВСІМ ХОЧУТЬ МОЛОДЬ , ЗАЛИШИТИ БЕЗ СВЯТА
ПОШЛО ВИКОРЧОВУВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ
ЦЕ ТАК , НАШІ ДІТИ ЛИШНІ ДЛЯ ХАПУГ

Світлана Гергуль
Боже, это КОШМАР!!! СДЕЛАЙТЕ КОСМЕТИЧЕСКИЙ РЕМОНТ И В ЗДАНИИ И НА ЗДАНИИ!!! НУ КАК ТАК ЗАГСА НЕ БУДЕТ? ДВОРЕЦ КУЛЬТУРЫ И ТАК КОЛЛЕКТИВАМИ НАПИЧКАН! А ТАМ ЕЩЕ И МОЛОДОЖЕНЫ!!! НУ ЭТО НЕ НА КАКУЮ ГОЛОВУ НЕ НАЛАЗИТ!!!

Лариса Луговая
Простите, но это уже лишенно здравого смысла. Молодые пары в торжественный для них день будут лишены торжественности и праздничного настроения, если ЗАГС перенесут в городской дом культуры. Сделать для будущего города не очередной фонтан или дорожный круг, а отремонтировать здание ЗАГСА.

ирина новак
В городе не будет именно ЗАГСА, брачные церемонии можно проводить где угодно . Но чтоб не было ЗАГСА (((( это нонсенс

Петр Демчук
МінЮст передасть місту, а місто виставить на продаж. Вгадайте з першого разу- кому дістанеться?

Петр Демчук
Віктор Бистров, ви хочете сказати, що місто зробить ремонт і готель буде належати місту? Ще й в такому мальовничому місці і з такою кількістю землі? Ви це серйозно? Пропоную вам зберегти цей допис і перечитати його перед закінченням строку повноважень нинішнього мера - бо інакше вся оборудка з нинішнім Рагсом втратить будь- який сенс.

Александр Крабалген
Там за зданием дворца бракосочетания достаточно места можно влепить пару высоток и успокоиться а дворец ето одна из визиток города правда требует небольшого косметического ремонта , а торговых центров и так хватает

Марина Полулященко
Нужен ремонт и реставрация фасада! Это здание уникально и было построено специально как дворец бракосочетания! Глупо ломать то что есть и куда-то переносить! Но наверное, у нашего мера есть свои планы на это место!!!

Нина Тищенко
Марина Полулященко конечно есть и плевать хотел мэр на ваши все пожелания,коменты наши он не читает,планы строит сам ,небось уже высотку строить будет или очередной свой ресторанчик...

Елена Приходько
На мою думку, мер просто зобов'язаний зберегти ЗАГС, це дуже чудове місце для таких подій, приклавши зусилля, вийде перлина, яку можна буде порівнювати з Валом й меру будуть вдячні і наступні покоління

Любовь Апанасенкова

Конечно , -- только так , ЗАГС сохранить , и никак иначе !!! Навести такой лоск , проявить такие архитектурные фантазии , чтоб засиял на весь Чернигов и дальше !!! Там такое чудное место , удивительное , такое привольное , самое замечательное для такого ДВОРЦА !!! Только желание нужно , совсем чуток , а возможности всегда найдутся , только жадничать не надо . Дворец Бракосочетаний должен быть там , где он и стоит , самое лучшее место из всех -- а стать красавцем на весь город , -- это обязанность мера , и нечего заниматься сказками с конференц залами , дурить народу головы . И привести в порядок задний план , там столько возможностей сделать -- КРАСОТУ -- сама природа уже подарила такую прелестную реку , -- осталось чуток постараться , всего лишь пару мазков кистью , и картина заиграет волшебством . ЗАГСу -- БЫТЬ !!!
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: РАЦС, військомат, військові, терцентр, Лільчицький, Атрошенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект