• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові почали обговорювати ремонт будівлі РАЦСу


Радио

У Чернігові почали обговорювати ремонт будівлі РАЦСу

У Чернігові розглядають варіант проведення всіх шлюбних церемоній не в РАЦСі, а в міському палаці культури. Про це сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко на нараді в міськраді.


Фото: Віталій Гриц

«Є приміщення ЗАГСу (ред. відділ державної реєстрації актів цивільного стану). Воно в оренді Міністерства юстиції. Але воно пропадає», – сказав мер.

За його словами, керівниця Північно-Східного міжрегіонального управління Мін`юсту запропонувала перевести всі шлюбні церемонії до палацу культури. Та всі платні послуги розподілити на партнерських засадах. А приміщення відділу РАЦСу віддати під міські задачі.

«Пропонується «переграти» функціонал і віддати це приміщення під міські задачі, а існуючі функції, можливо, не потребують такої площі приміщення», – каже Владислав Атрошенко.

Також, він зазначив, що біля міського відділу РАЦСу непоганий паркінг, який ще й можна розширити.


«Є паркова зона. Стрижень. Місце унікальне», – зазначив він.

Тому міський голова доручив визначитися, чи потрібно витрачати кошти та ремонтувати будівлю за рахунок міста.

Як сказала у коментарі Суспільному прес-секретар Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Суми) Катерина Марченко, дійсно, ініціатива відремонтувати будівлю є:

«Наразі відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Чернігові працює в звичайному режимі. Але ми розуміємо, що зовнішній вигляд будівлі потребує капітального та поточного ремонтів. Варто зазначити, що Мін'юст забезпечує поточний ремонт на постійній основі. Разом з тим, капітальні видатки здійснює балансоутримувач – Чернігівська міська рада. Очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління (місто Суми) Ірина Свистун виступила з ініціативою до мера Чернігова та громадськості, щодо пропозиції капітального ремонту даного приміщення. Це для покращення надання послуг та можливої зміни площ для їх ефективного використання міською владою».

За словами Катерини Марченко, в пропозиції до міської ради йдеться про ремонт зовнішнього вигляду будівлі. Поки що державний відділ реєстрації актів цивільного стану в Чернігові працює в штатному режимі і переїжджати не планує.

«Далі рішення залежить від міської ради», – сказала Катерина Марченко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: РАЦС, ремонт, нарада, Владислав Атрошенко, Катерина Марченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект