• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі


Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

 

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 неексплуатуємої будівлі. Їх причинами послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромереж, необережне поводження з вогнем, несправність електричної системи автомобіля.

Слід зазначити, що головною причиною виникнення пожеж залишається ігнорування мешканцями області застережень рятувальників. ДСНСники через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів постійно звертають увагу громадян на необхідності суворого дотримання правил безпеки.

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини вкотре застерігають громадян: щоб уникнути пожежі й нещасних випадків і тим самим вберегти своє життя та оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду. Дбайте про їх безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.


Пам'ятайте, що Ваше життя та життя ваших дітей залежить лише від Вас самих!

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, пожежа

Добавить в:
 
 


Центр Комплект