• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Послаблення карантинних обмежень. Хто зітхнув з полегшенням?


Послаблення карантинних обмежень. Хто зітхнув з полегшенням?

Бар-менеджер одного з нічних клубів міста Олексій Демидов показує приміщення порожнього закладу, де працює. За кілька годин тут будуть відвідувачі, проте у незначній кількості, адже у зв’язку з карантинними обмеженнями, любителів потанцювати пускають сюди небагато та і працюють всього на всього до 23.00, замість звичних 5-6 годин ранку. Такий графік роботи для нього і його колег дуже відображається на заробітній платі.Жаліється на маленькі заробітки і офіціантка Катя, яка також працює у цілодобовому ресторані.

Скоро Олексій, Катя, а також інші працівники нічних клубів та цілодобових закладів харчування можуть зітхнути з полегшенням, адже з 11 червня уряд пом’якшив карантинні обмеження і дозволив працювати закладам цілодобово, відстань між столиками дозволили зменшити з 2 до 1,5 метрів. Відповідну постанову № 583 від 2 червня 2021 року, крім клубів і закладів громадського харчування, торкнулися зміни і інших сфер.

Григорій Годун, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «Заклади культури і кінотеатри можуть приймати відвідувачів більше, ніж 50%. Визначаються певні обмеження, як перейти з «жовтої» зони до «зеленої» зони. Як ця постанова вийде, ми приймемо розпорядження керівника робіт і інформацію доведемо до жителів міста Чернігова».

Нові правила також стосуватимуться в'їзду на територію держави. Тепер можна пред'являти не лише ПЛР-тест на коронавірус, а й експрес-тести на антиген або документ про вакцинацію. Щоправда, експрес-тести повинні бути зроблені не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: послаблення обмежень, карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект