• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівець Павло Деркач пробіг 100 марафонів за три роки


Чернігівець Павло Деркач пробіг 100 марафонів за три роки

100 марафонів за три роки пробіг чернігівський спортсмен Павло Деркач. Це в середньому один марафон на 10 днів.Із Чернігова до Седнева, понад 42 кілометри полями, лісами та трасою, під дощем та сонцем. Такий маршрут 101-го марафону Павла Деркача. Його він пробіг за 4,5 години.

Хлопець почав бігати, щоб скинути зайву вагу. Зараз це його хобі та спосіб емоційної розрядки. Свої перші 42 кілометри 200 метрів згадує так.

«Було дуже важко, пам’ятаю перший марафон. Десь на 25-24 кілометрі мене порубало, як кажуть. Ноги вимкнуло, я 10 кілометрів короткими перебіжками, але на 35-му кілометрі відпустило, добіг. 5 годин 15 хвилин».

Павло Деркач біг дистанції в Польщі, Німеччині, Ізраїлі, Естонії, Литві та Білорусі. Має більше сотні медалей за участь у забігах. Його особистий рекорд – 3 години 23 хвилини.

«Це я в Краматорську пробіг. Там складний марафон, з нормальним набором висоти. Але прикол в тому, що я назавтра я поїхав і пробіг марафон у Дніпрі, за 3.59», – розповідає Павло Деркач.

Каже, на досягнутому зупинятися не збирається, і ставить перед собою мету – 1000 марафонів.

Павло Деркач спортсмен-любитель, член спільноти «Біговий Чернігів». У повсякденному житті займається підприємницькою діяльністю. На питання, що його мотивує бігати марафони, відповідає так.

«Я відволікаюся під час бігу від усіх життєвих ситуацій, проблем. Є час концентруватися на природі, подумати. Переосмислити якісь питання. Це для мене релакс».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортсмен, Павло Деркач, марафон, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект