• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атошника Сергія Чирву домучує гепатит. Сказав матері: «Не знайду грошей — буду помирати»


Атошника Сергія Чирву домучує гепатит. Сказав матері: «Не знайду грошей — буду помирати»

 

Атошнику Сергію Чирві в міста Семенівки потрібна допомога. Сергій воював у найкривавіші роки. Зараз хворий гепатитом С, який передається переважно через кров. Уражає печінку. Призводить до цирозу та раку. Хвороба добре лікується, якщо не затягувати.


— Не знайду грошей — буду помирати, сказав, — плаче мати Катерина Гришина з села Тимоновичі, що на Семенівщині. — У 2014 році пішов воювати, хоч я і не пускала. Пішов не по повістці, а від себе. Донецьк, шахта Бутівка — вижив у пеклі. Повернувся у 2016 році. А тепер безсильний перед хворобою. Лежав у військовому госпіталі,1 звертався до терапевта у Семенівці. На уколи потрібно, сказали, 60 тисяч гривень, щоб терміново почати колоти. Збиратимемо й самі — у мене п’ятеро дітей, я мати-героїня, усі діти, Бог милував, хороші. З пенсії відкладатимемо з чоловіком Михайлом Чирвою. Але що тієї пенсії. Я дояркою працювала та техробітницею, чоловік трактористом був. Самі 60 тисяч не зберемо, а стан Серьожи погіршується, треба лікувати терміново. Звертаюся до читачів «Вісника» — поможіть, люди добрі!

5168 7573 6420 5916 Чирва Михайло Миколайович, батько.


Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №17 (1824), 29 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гепатит С, Сергій Чирва, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект