• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Опозиція в Чернігівській облраді просить віддати їм керівництво трьома постійними комісіями


Талион

Опозиція в Чернігівській облраді просить віддати їм керівництво трьома постійними комісіями

 

Депутати від фракцій меншості в Чернігівській облраді направили звернення до голови обласної ради Олени Дмитренко з проханням віддати їм керівництво трьома постійними комісіями. Мова про комісії з питань бюджету, регламенту та освіти.

Інформацію Суспільному підтвердив автор звернення, керівник фракції «Наш край» Сергій Баришовець.


Сергій Баришовець

Як йдеться у тексті звернення, керівництво трьома комісіями необхідне меншості для «зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради».

Зазначимо, що нині бюджетну комісію очолює депутат від «Рідного дому» Ярослав Куц, регламентну – його однопартієць Олександр Атрощенко. Постійну комісію з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери очолює депутат від ОПЗЖ Борис Петренко.

«Пропонуємо обрати головами постійних комісій Чернігівської обласної ради депутатів фракцій, які не увійшли до органів управління обласної ради. А саме, депутатських фракцій політичних партій «Наш край», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Європейська Солідарність» та «За майбутнє», - йдеться у зверненні.

Як сказав Баришовець, від «Нашого краю» очолити бюджетну комісію може Ігор Романенко, комісію з питань освіти – Юрій Музика, регламентну – Григорій Данько.

Якщо керівництво облради не піде депутатам назустріч, то, за словами Баришовця, вони не перестануть відвідувати сесії.

«Ми поки дочекаємось рішення апеляційного суду по першій сесії, а потім будемо визначатися з тим, як вчиняти далі», - сказав Баришовець.


Голова облради Олена Дмитренко говорить, рішення – не за нею, а за депутатами.

«Я підтримаю своїх депутатів, більшість. Мається на увазі, підтримаю думку депутатів. Як вони вирішать – так і буде».


Олена Дмитренко


Нагадаємо, керівників 9 з 10 постійних комісій облради обрали на установчій сесії облради 3 грудня 2020 року. Всіх їх очолили представники фракцій більшості – «Рідного дому», «Слуги народу» та «Радикальної партії».

Згодом ще одну комісію – з питань освіти науки, культури та інформаційної сфери, після приєднання ОПЗЖ до більшості, очолив депутат від цієї фракції Борис Петренко.

Фракції меншості - «Наш край», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Європейська Солідарність» та «За майбутнє», не погодились із кадровими рішеннями, ухваленими на першій сесії облради, подали до суду та не відвідували засідання сесій.

Згодом вони зробили заяву, що до роботи на сесіях долучаться.

Нагадаємо, чергова сесія облради відбудеться 20 квітня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Баришовець, облрада, Олена Дмитренко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект