• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 4 фракції меншості повернуться до роботи в Чернігівській облраді


Талион

4 фракції меншості повернуться до роботи в Чернігівській облраді

 

Чотири фракції меншості - «Батьківщина», «Наш Край», «За майбутнє» та «Європейська Солідарність», приєднаються до роботи обласної ради на сесійних засіданнях. Цю інформацію Суспільному підтвердили самі очільники фракцій.За їх словами, основних причин – дві. Перша – затягування судового процесу за позовом депутатів щодо незаконності рішень, прийнятих на першому засіданні депутатів восьмого скликання.

«Перша причина – затягування в суді, в тому числі, я так розумію, з боку представників так званої коаліції. Ми розуміємо, що це затягування надовго, як мінімум, до літа», - сказав у коментарі Суспільному голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Сергій Пащенко.

Друга причина – звернення громадян.


«Ми прийняли таке рішення, тому що до нас звертаються люди, які нас обирали по округах. І багато питань виникає, які потрібно зараз вирішувати. Багато чого потрібно в обласній раді робити», - сказав Сергій Баришовець, голова обласної організації політичної партії «Наш край».

Також, як сказав у коментарі Суспільному голова територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Олександр Мисник, депутати незадоволені розподіленням бюджетних грошей.

«Дивитись, які рішення приймаються в обласній раді… Зараз там розподіляються (кошти, - ред.) в ручному режимі, все в ручному режимі, абсолютно. Проаналізуємо ми розподіл бюджету, і, я думаю, більш детально про це розповім».

За словами представників фракцій, коаліція з ними не зв’язувалась, посад не пропонувала. Коментар Арсена Дідура з фрації «За майбутнє» Суспільному взяти не вдалося, але ми готові висвітлити його думку в наших наступних публікаціях.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: депутати, фракції, Чернігівська облрада

Добавить в:
 
 


Центр Комплект