• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Менська міська лікарня матиме систему централізованої подачі кисню


реклама

Менська міська лікарня матиме систему централізованої подачі кисню

У Менській міській лікарні зараз обладнують систему централізованої подачі кисню безпосередньо у палати, де знаходяться хворі на COVID-19.Про це на зустрічі з журналістами місцевих медіа повідомив перший заступник Менського міського голови Олега Небера. За його словами, обладнання закупили за держпрограмою і коштує воно понад чотири мільйони гривень. Цього тижня розпочалися налагоджувальні роботи перед пуском.

Олег Небера повідомив, що натепер для лікування хворих з COVID-19 відведені терапевтичне та хірургічне відділення міської лікарні. А загалом наша лікарня визначена однією з п’яти на території області, які спеціалізуватимуться саме на порятунку «ковідних» пацієнтів.

При цьому в Мені продовжать надавати допомогу хворим із інсультом та функціонуватиме пологове відділення, – Олега Небера
Загалом же, за інформацією першого заступника міського голови, Менська міська лікарня погодила всі необхідні документи з Національною службою здоров’я України всі необхідні документи щодо укладання договорі на 13 пакетів медичних послуг.

Обіцяє міська влада не забувати і про сільську медицину. Зокрема в Ушні та Осьмаках уже розпочався ремонт приміщень ФАПів. Окремою проблемою залишається нестача медичних працівників, у деяких селах є приміщення ФАПів, але нема кому лікувати людей. У Мені теж не вистачає медиків, тож міська рада запрошує фахівців, обіцяючи надати житло. За словами Олега Небери, зараз у комунальній власності є дві кварти, які місто готове надати лікарям, що приїдуть працювати до Мени.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківській ЦРЛ встановили автономну кисневу станцію

Олександр Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: цистема подачі кисню, Менська міська лікарня, Олег Небера, COVID-19

Добавить в: