Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чим швидше завершиться вакцинація, тим швидше ми повернемось до звичного життя». Коваленко вакцинувалася від COVID-19

«Чим швидше завершиться вакцинація, тим швидше ми повернемось до звичного життя». Коваленко вакцинувалася від COVID-19

Сьогодні, 31 березня, голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко вакцинувалася від коронавірусу. Щеплення вона зробила в Чернігівській обласній лікарні вакциною Covishield.
«Попередньо, звичайно ж, порадилась з лікарями, зокрема, з неонатологом, бо моя Марічка на грудному вигодовуванні. Відповідь медиків цитую дослівно: «Жінки, що вигодовують дітей грудним молоком, можуть бути вакциновані без застережень». Інше питання стосувалось оптимального часу для вакцинації, я минулої осені вже перехворіла на COVID-19, а за статистикою, імунітет проти нього тримається до півроку. Також на рішення особистим прикладом показати, що вакцинуватися безпечно та життєво необхідно вплинув і той факт, що з понеділка Чернігівщина знаходиться в «червоній зоні». Вважаю, що чим швидше завершиться вакцинація, тим швидше ми повернемось до звичного життя», – написала у своєму пості голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Нагадаємо, серед публічних осіб, які зробили щеплення від коронавірусної хвороби, мер Чернігова Владислав Атрошенко, начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш, заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, а також від COVID-19 вакцинувалися громадські діячі та відомо люди міста Чернігова.

Також додамо, станом на 31 березня в області вакцинація від коронавірусу охопила 5126 осіб. За минулу добу щеплення отримали 360 людей. Про це повідомляє Чернігівський обласний центр громадського здоров’я,

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анна Коваленко, щеплення, вакцина Covishield, COVID-19

Добавить в: