• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З початку року в Холминській громаді на Корюківщині коронавірус виявили у 17 жителів


З початку року в Холминській громаді на Корюківщині коронавірус виявили у 17 жителів

 

У Холминській громаді на Корюківщині з початку 2021 року ковід виявили у майже двох дестяків людей. Для діагностики медики переважно використовують швидкі тести.Лікар-терапевт Віктор Охріменко зауважує, що після півторамісячного «затишшя», в Холминській громаді ковідних хворих стає дедалі більше. З початку року захворіло 17 людей.

Найчастіше пацієнтам із підозрою на ковід у Холмах роблять експрес-тести. І лише вибірково недужих (частіше за все людей, які працюють у великих колективах), відправляють на ПЛР-діагностику, а для цього мазки в них беруть у Корюківці.

Раніше корюківська бригада медиків приїздила у Холми та брала мазки на ПЛР-тести. Тепер для цього людям треба самим добиратися в місто
А не кожен хворий погоджується їхати до райцентру маршруткою з температурою та кашлем, а потім ще у такому стані ходити по лікарні, каже Віктор Охріменко. Тому частіше застосовують швидкі тести на місці. Якщо клінічна картина вказує на коронавірусну інфекцію і тест дає позитивний результат, лікують пацієнта як ковідного.

З початку року в Холминській громаді підтверджено коронавірус у 17 жителів. Швидкі тести робили 64 пацієнтам, з них позитивних було 14. Ще трьом людям ковід підтвердили за допомогою ПЛР-тестів.

За інформацією Віктора Охріменка, станом на четвер, 23 березня, дві жінки з Бобрика та Холмів лікуються стаціонарно у Корюківці. Решта — вдома. Дітей серед хворих немає. Лікар зазначає, що найчастіше до стаціонару потрапляють люди старшого віку, молодші переносять недугу у легшій формі.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Холминська громада, коронавірус, Віктор Охріменко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект