• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Справа про обмеження пільгових перевезень в громадському транспорті Чернігова дійшла до апеляції


Радио

Справа про обмеження пільгових перевезень в громадському транспорті Чернігова дійшла до апеляції

Про це сьогодні повідомив чернігівець Олександр Гашпар. Нагадаємо нашим читачам, що після того, як 27 жовтня міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради було ухвалено рішення про обмеження пільгового проїзду у години пік в карантинний період (з 6 до 9 ранку та з 16.00 до 19.00) у громадському транспорті, правозахисник Олександр Гашпар звернувся до суду, аби скасувати його.5 січня окружний адміністративний суд міста Чернігова ухвалив рішення на користь позивача - Гашпара. Крім того, виконком зобов'язали оприлюднити рішення суду.


Після цього Виконавчий комітет Чернігівської міської ради подав апеляційну скаргу, яку має розглянути Шостий апеляційний адміністративний суд (справа № 620/5022/20). 3 березня суд вирішив повернути скаргу через несплату судового збору у розмірі 2 522,40 грн., але після його сплати - 19-го березня призначив справу до розгляду.

На думку Олександра Гашпара чернігівському громадському транспорту в Чернігові залишилось не довго іздити з табличками "Без пільг". Також він вважає, що підстав для скасування рішення суду 1-ої інстанції нема. Рішення апеляційного суду набуває законної сили з моменту проголошення, тобто того ж дня і якщо апеляція залишить рішення 1-ої інстанції без змін, то в разі звернення Чернігівського виконкому до Верховного суду - той навіть провадження не відкриє.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гашпар, пільги, маршрутки, перевезення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект