• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вижив на Майдані і в боях за Луганський аеропорт. Біля шахти «Бутівка» загинув


реклама

Вижив на Майдані і в боях за Луганський аеропорт. Біля шахти «Бутівка» загинув

 

22 лютого біля шахти «Бутівка», неподалік Авдіївки на Донеччині, загинув старший солдат 43-річний Сергій Петраускас з Ічні. Він був бійцем на службі за контрактом 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (дислокується у Білій Церкві на Київщині).


Сергій Петраускас

Смерть Сергія Сігітасовича настала від осколкових поранень, отриманих під час обстрілу з ручного протитанкового гранатомета.

Незвичне для Чернігівщини прізвище загиблий отримав від батька-литовця (мати родом з Росії).

Сергій Петраускас закінчив Ічнянську школу №1, потім служив в армії. Був активним учасником Помаранчевої революції (2004 рік) та Революції Гідності (2013-2014). Працював автоелектриком, пожежником, слюсарем в Ічні та столиці.


Удруге на військову службу Сергій Сігітасович потрапив у 2014 році, у першу хвилю мобілізації. Відстоював Луганський аеропорт. Разом з побратимами забирав тіла загиблих десантників із підбитого літака ІЛ-76. Воював під Фабричним, Новосвітлівкою, Катеринівкою, Красним на Луганщині.

Потім служив в Ічнянському районному комісаріаті водієм. Очолював громадську організацію «Спілка учасників бойових дій АТО Ічнянського району».

У 2020 році перейшов у 72 бригаду. Так знову потрапив у зону проведення Операції об’єднаних сил (раніше — зона АТО).

В Ічні у загиблого залишились мати Валентина Миколаївна, дружина Галина, доньки Катерина та Ангеліна і син Яніс.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №8 (1815), 25 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Петраускас, втрати, Донеччина, обстріл, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в: