• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » МОЗ оголосило нове карантинне районування. Хто у «червоній» зоні


МОЗ оголосило нове карантинне районування. Хто у «червоній» зоні

Міністерство охорони здоров’я розділило територію України відповідно до рівня епідемічної небезпеки напередодні початку дії адаптивного карантину.Відповідно до оприлюдненого міністерством документу, у "червоній" зоні опинилися Івано-Франківська та Чернівецька області.

У "помаранчевій" перебувають Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська та Тернопільська області.

До "жовтої" зони міністерство віднесло Київ, Волинську, Дніпропетровську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську та Чернігівську області.

При цьому в Івано-Франківській області епідеміологічний поріг перевищений на 197 %, у Запорізькій – на 113 %, Тернопільській – на 112,5 %, Донецькій – на 111,6 %, Закарпатській – на 110,3 %, Луганській – 106,3 % Житомирській – 101,9 %.

Водночас у двох областях коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування протягом останніх трьох днів перевищує 20-відсоткову межу – на Франківщині (від 25,8 % до 26,2 %) та на Буковині (від 22,4 % до 22,6 %).

Раніше Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 30 квітня і запровадив адаптивний карантин з 24 лютого.

Джерело: Суспільне

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантинне районування, епідемічне зонування, коронавірус

Добавить в: