• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Городні тепер є бібліоняня, по 20 гривень за годину


У Городні тепер є бібліоняня, по 20 гривень за годину

У комунальному закладі «Централізована бібліотечна система» Городнянської міської ради з’явилася нова платна послуга — бібліоняня. Офіційно вона називається «Залиш дитину на годину». Коштує 20 гривень.


Ілюстративне фото

— Наша послуга розрахована на діток віком від чотирьох до шести років. Щоб мами, які прийшли оформляти субсидію чи вирішувати інші нагальні справи, не стояли в черзі з дітьми, — пояснює 35-річна Ганна Щербакова, директор бібліотеки. — Перед Новим роком ми вже практикували, перевіряли зможемо чи ні. Вийшло. У нас є всі умови. Перша — просторе, тепле приміщення. Бібліотекар, яка має педагогічну освіту, — Раїса Черкасова. Розвиваючі ігри, дошка для малювання, цікаві книжки, мультимедійне оснащення.

— Ганно Володимирівно, вже приводять до вас дітей?

— Мами перепитують. Та нині морози.

— Як розраховуватимуться, готівкою чи через банк?

— Поки що на місці виписуватимемо товарний чек, батькам віддаватимемо його «корінець». Згодом плануємо встановити термінал для безготівкового розрахунку. На кожну дитину заводиться формуляр, де вказані всі її дані і, звісно, контакти батьків.

Планів у нас чимало, щоб зробити бібліотеку ще комфортнішою для малюків. Поставимо кулер з водичкою. Якщо ми не зацікавимо малюків нині, то через десять років на дорослому абонементі у нас не залишиться читачів.

Маленьким дітям потрібно читати вголос, і ми це пропонуємо.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №7 (1814), 18 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, бібліоняня, Ганна Щербакова, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: