• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Факти сексуальних домагань військового комісара Криворучка частково підтвердилися, - Міноборони


Факти сексуальних домагань військового комісара Криворучка частково підтвердилися, - Міноборони

 

Військова служба правопорядку Збройних сил України провела службову перевірку за фактом звинувачень у сексуальних домаганнях з боку полковника Олександра Криворучка. Анонімне анкетування, яке провели в обласному військкоматі, частково підтвердило цю інформацію.Про це йдеться у відповіді від Міністерства оборони України на запит Суспільного.

Нагадаємо, підполковник Збройних сил України Ольга Деркач відкрито заявила про сексуальні домагання на роботі від свого керівника – військового комісара Чернігівщини Олександра Криворучка. В обласному військовому комісаріаті жінка працює з 2009 року. За її словами, домагання почалися у 2016.

«Обнімав, цілував. І цілував не так, як у щічку, а якось так з настирливістю. При сторонніх людях по сідницях ляпав», - розповіла Ольга.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру з іншою особою».

Сам Олександр Криворучко згодом звільнився з посади. Він сказав, що написав рапорт і звільнився за власним бажанням.


На питання, чи пов’язано це з тим, що його колега, підполковник Ольга Деркач звинувачує його у сексуальних домаганнях, військовий комісар відповідати не захотів.

Матеріали по темі:

Жінка-підполковник заявила про домагання та булінг

У Чернігові підполковник ЗСУ заявила про сексуальні домагання на службі

Звільнено полковника ВСУ Криворучко, на домагання якого поскаржилася підлегла Ольга Деркач

Криворучко каже, що написав рапорт і звільнився за власним бажанням


UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Криворучко, військкомат, сексуальні домагання, Міноборони, перевірка, Ольга Деркач

Добавить в:
 
 


Центр Комплект