• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Звільнено полковника ВСУ Криворучко, на домагання якого поскаржилася підлегла Ольга Деркач


Талион

Звільнено полковника ВСУ Криворучко, на домагання якого поскаржилася підлегла Ольга Деркач

 

Про це повідомило у своєму Фейсбуці Оперативне командування "Північ". Нижче наводимо повний текст повідомлення:

З метою недопущення поширення недостовірної інформації стосовно ситуації, що склалася, повідомляємо, що, слідство у справі полковника Криворучка проводить Національна поліція України. Згідно з Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 30 січня 2021 року, полковника Олександра Криворучка, військового комісара Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Північ", звільнено з військової служби в запас.

Ступінь провини всіх учасників процесу буде встановлено судом. До винесення рішення суду просимо ЗМІ та окремих громадян утриматись від оціночних суджень та висловлення непідтверджених припущень по даній справі.

Нагадаємо на нашому сайті 12 січня було розміщено матеріал "Жінка-підполковник заявила про домагання та булінг", який було поширено в багатьох ЗМІ України. В ньому мова йшла про те, що жінка-військова Ольга Деркач поскаржилась на сексуальні домагання з боку її начальника полковника Олександра Криворучка.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Криворучко, Деркач

Добавить в:
 
 


Центр Комплект