• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Болоховець призначений тимчасовим очільником Держлісагентства


Юрій Болоховець призначений тимчасовим очільником Держлісагентства

Уряд на позачерговому засіданні у понеділок, 18 січня, звільнив Василя Кузьовича з посади голови Держагентства лісових ресурсів, повідомив представник Кабміну в парламенті Василь Мокан.

Тимчасово Держлісагентством буде керувати його заступник Юрій Болоховець.Нагадаємо, Юрій Болоховць – родом із Чернігівщини, народився в с. Івангород Ічнянського району. Закінчив Національний аграрний університет (лісогосподарський факультет) за спеціальністю «Лісове господарство». Працював у Державній лісовій інспекції в Київській області, згодом повернувся на рідну Чернігівщину.


З 2007 до 2012 роки працював інженером та лісничим у місцевому лісгоспі, потім – директором Прилуцького лісового господарства. З 2012 до 2020 роки працював директором Ніжинського лісового господарства.

Пройшов виробничу практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії. У 2020 році був призначений начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У липні минулого року був призначений заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Джерело: Чернігівська обласна газета «Деснянська Правда»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Болоховець, Держагентство лісових ресурсів, «Деснянська Правда»

Добавить в: