Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Екоінспектори вилучили у громадянина 17 капканів

Радио
Радио

Екоінспектори вилучили у громадянина 17 капканів

Подія трапилася на території Ріпкинського району, який нині відноситься до Чернігівського. Інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з представниками небайдужої громадськості та у присутності працівників поліції, виявили в громадянина 17 капканів.На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУ Про адміністративні правопорушення. Заборонені знаряддя добування об’єктів тваринного світу у чоловіка вилучено в установленому законодавством порядку.

Санкція цієї статті передбачає відповідальність за виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції, та накладення штрафу від 153 до 357 гривень із конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Матеріали про розгляд адміністративної справи інспекторами направлено до Ріпкинського районного суду Чернігівської області.Чернігівська обласна газета «Деснянська Правда»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: капкан, Ріпкинський район, штраф, екологічна інспекція, «Деснянська Правда»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект