• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міського голову Бахмача не відсторонили від посади: Апеляційний суд


Міського голову Бахмача не відсторонили від посади: Апеляційний суд

 

У Чернігівському апеляційному суді розглядали скаргу прокурора на рішення Новозаводського районного суду Чернігова про відсторонення бахмацького міського голови від займаної посади на період слідства. Йому інкримінують розтрату близько 400 тисяч гривень з бюджету, виділених на капремонт тротуарів у Бахмачі.«Шимко дуже тривалий час займає таку відповідальну посаду, тим самим має реальну можливість, користуючись своєю владою та авторитетом перебуваючи на посаді чинити вплив на свідків з числа працівників міської ради та жителів міста Бахмач», - сказав державний обвинувач Роман Єременко.

На запитання судді, чи відомі слідству факти про спроби міського голови впивати на підлеглих чи свідків, прокурор відповів, що не відомі. Захисник Павла Шимка Максим Овсяннік сказав, що існування ризиків має підтверджуватися фактами.


«Просто таке припущення, що особа може продовжувати сприяти злочину чи протидіяти слідству. Ну так можна кожну особу, кожну людину звинувачувати в чомусь», - сказав адвокат.

Суд ухвалив: міського голову Бахмача від посади на період досудового розслідування не відстороняти. Рішення оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 30 листопада Бахмацькому міському голові обрали запобіжний захід. Павла Шимка відпустили під особисте зобов’язання та підписку про невиїзд та наклали арешт на його майно.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Павло Шимко, Апеляційний суд, скарга, прокурор, мер Бахмача

Добавить в:
 
 


Центр Комплект