• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Особисте зобов’язання та підписка про невиїзд – міському голові Бахмача обрали запобіжний захід


Особисте зобов’язання та підписка про невиїзд – міському голові Бахмача обрали запобіжний захід

Бахмацькому міському голові обрали запобіжний захід. Павла Шимка відпустили під особисте зобов’язання та підписку про невиїзд. Таке рішення у понеділок, 30 листопада, ухвалив Новозаводський районний суд міста Чернігова у справі про підозру у розтраті бюджетних грошей у розмірі близько 400 тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт тротуарів у місті Бахмач.Сам Павло Шимко рішенням задоволений. Справу про розтрату називає замовною.

«Задоволений рішенням суду. Хоча би в тій частині, що відносно мене застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Це, я вважаю, наша невеличка перемога в процесі. Ну а наступна, звичайно, це або домогтися закриття справи, у зв’язку з відсутністю складу злочину. Або ж домогтися виправдовувального вироку в цій справі. Те, що інкримінується, не має ні фактичних обставин, справа явно замовлена», - сказав Павло Шимко.


Павло Шимко очолює Бахмацьку міську раду з 2010 року. Цьогоріч на місцевих виборах його переобрали. Він балотувався від «Радикальної партії Олега Ляшка». На судове засідання приїхав і колишній нардеп Олег Ляшко.

«Я приїхав сьогодні до суду, щоб клопотати про взяття Павла Шимка на поруки», - заявив Олег Ляшко.

Брати на поруки потреби не було. Суд відпустив Шимка під особисте зобов’язання. Завтра у Чернігові суд вирішуватиме справу про його відсторонення від посади на час судового слідства.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Павло Шимко, суд, запобіжний захід, UA: Чернігів

Добавить в: