• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Заборона роботи ТРЦ, кінотеатрів та спортзалів: Шмигаль назвав можливі карантинні обмеження січня


Заборона роботи ТРЦ, кінотеатрів та спортзалів: Шмигаль назвав можливі карантинні обмеження січня

За словами прем’єра, посилення карантину в цьому році вже не будеПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що запровадження "карантину вихідного дня" допомогло стабілізувати епідемічну ситуацію, завдяки чому посилення карантинних заходів у грудні не буде.
Про це він повідомив у Фейсбук.

Водночас очільник уряду анонсував введення більш жорсткого карантину вже в січні. "З урахуванням динаміки захворюваності, припускаємо, що запроваджувати більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні. Водночас держава робить усе, щоб українці якнайлегше пройшли зимові канікули заради безпеки", – написав Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, наразі 100% представників місцевої влади підтримують заборону або обмеження діяльності святкових концертів, дискотек, нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів та ТРЦ.

При цьому 95% місцевих чиновників виступають за обмеження чи заборону роботи музеїв, кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Те саме стосується 90% представників влади щодо святкових ярмарків, спортзалів та фітнес-центрів.

Крім того, Шмигаль заявив про підтримку часткових обмежень стосовно роботи громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), закладів громадського харчування (доставка або на виніс) та готелів (без зон розваг та харчування). "Повний перелік можливих карантинних обмежень буде представлений на засіданні Уряду 9 грудня", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що рекомендував прем'єр-міністру Денису Шмигалю не вводити локдаун в Україні в грудні. За словами глави держави, ситуація в країні контрольована.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Шмигаль, жорсткий карантин

Добавить в: