• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Три області найближчим часом можуть вийти з "червоної" зони — прем'єр


Три області найближчим часом можуть вийти з "червоної" зони — прем'єр

 

В Україні покращується ситуація із захворюваністю на COVID-19. Внаслідок цього після рішення комісії три області можуть вийти з "червоної" зони.Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради під головуванням президента Володимира Зеленського, загалом епідемічна ситуація стабілізується шостий тиждень поспіль.

За його словами, всього для хворих на COVID-19 виділено 77 тисяч ліжок. Забезпечені подачею кисню – 68 264. Зайнято на сьогодні 33 292 ліжка.

Прем’єр-міністр також повідомив, що наразі шість областей залишаються у "червоній" зоні, втім після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з неї можуть бути виведені Харківська, Хмельницька та Чернігівська області, оскільки в них усі показники відповідають встановленим критеріям.

Денис Шмигаль зазначив, що після цього "червоний" рівень епідемічної небезпеки залишиться у трьох областях – Сумській, Полтавській і Запорізькій.

Джерело: Суспільне

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: епідзонування, червона зона, Денис Шмигаль

Добавить в:
 
 


Центр Комплект