• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Домашній улюбленець як член сім’ї


реклама

Домашній улюбленець як член сім’ї

 

Ми відповідальні за тих, кого приручили.
Антуан де Сент-Екзюпері


АКТУАЛЬНО Якщо у вашій оселі живуть кіт, чи собака, або інші улюбленці, то це автоматично підвищує рівень вашої відповідальності. Передусім варто розуміти: будь-яка жива істота, що живе поруч з вами, дає купу позитивних емоцій та допомагає у вихованні дітей, але в той же час вона потребує вашої уваги і турботи. Нагодувати, покупати, вигуляти та й просто погратись – це ваші обов’язки. Якщо тварина захворіє, то її обов’язково треба лікувати, адже будь-який відповідальний власник переймається станом свого улюбленця.

Де придбати смаколики і не тільки

В їжі головне – якість та свіжість. Саме такі корми, та ще й у великому асортименті (Royal Canin, «Клуб «4 лапи», Josera, ProPlan, ACANA, Opti meal, Happy Cat, Cat Chow, Dog Chow, Nutra Mix, «Мяу», «Гав»), готова запропонувати своїм клієнтам мережа зоомагазинів доступних цін «ZOO»! Вони розпочали свою роботу ще в далекому 2010 році та знають смаки не однієї сотні чернігівських домашніх улюбленців. Окрім цього, тут допоможуть підібрати потрібну їжу для тварин, які хворіють та потребують дієти. Ваші улюбленці будуть задоволені такими смаколиками ;)

Проте не їжею єдиною, адже в «ZOO» ви можете придбати все для того, аби облаштувати зручне місце відпочинку вашого маленького друга. Мова про будиночки та лежаки різної складності й конфігурації. А якщо у вас папуга чи хом’як або ви тільки-но вирішили їх завести, то тут вам порадять найкращий варіант клітки, де ваш птах або гризун почуватимуться в повній безпеці та затишку.
Також будь-яка тварина дуже не любить нудьгувати, і саме тому їх власники ну просто мусять приділяти їм достатньо уваги. Аби урізноманітнити забави для вашого улюбленця, у «ZOO» ви можете придбати дряпалки для котів або ж м’ячики та інші іграшки для цуциків. І все це за реально доступними цінами та високою якістю продукції! Звернувшись до цієї мережі зоомагазинів, ви неодмінно зрозумієте та відчуєте, чому їхній салоган – «Для людей як для себе!»


«ZOO» мережа магазинів доступних цін! 
вул. Всіхсвятська, 5 (ринок «Нива»)
вул. Всіхсвятська, 3 (Хітринок)
вул. Доценка, 19 (магазин «Союз»)
проспект Миру, 61 (магазин «Квартал»).
093 930-14-58
098 933-11-82


Ветеринар – друг тварини


Як і люди, домашні улюбленці, на жаль, хворіють. Але це не проблема світового масштабу, якщо тварин вчасно і правильно лікувати. У Чернігові діагностикою та повним циклом лікування займається ветеринарна клініка «Айболіт», яка вже понад 10 років допомагає друзям нашим меншим.

Сучасне обладнання дозволяє спочатку за допомогою УЗД експертного рівня та рентгену діагностувати будь-які хвороби й відхилення у тварини, а вже потім виконувати в клініці цілий спектр маніпуляцій: кастрацію, стерилізацію, ортопедичну корекцію, лікування переломів різної складності тощо. Аби лікування вашого домашнього улюбленця пройшло на найвищому рівні і за ним був постійний догляд, у клініці функціонує денний стаціонар.

Окрім цього, клініка «Айболіт» має сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє максимально чітко вести прийом пацієнтів та надавати необхідні рекомендації. Особливістю клініки є електронна база історії хвороб тварин, які лікувались у закладі починаючи з 2015 року. Це дає можливість відслідковувати ветеринарам певні процеси в розвитку домашньої тварини та більш якісно, а в разі потреби й швидше надавати необхідну допомогу.

Клініка «Айболіт»
– це постійний розвиток та самовдосконалення! З кожним роком діагностика та лікування стають усе більш прогресивними, обладнання – більш технологічним, і всьому цьому треба відповідати як професіоналам своєї справи. Ветеринари клініки «Айболіт» завжди готові до нових викликів та порятунку життя домашніх улюбленців!

P. S. Домашні тварини вас люблять і вірять, що це взаємно!

Ветеринарна клініка «Айболіт»
проспект Перемоги, 49
(0462) 93-34-91
093 147 69-38
068 147-69-38
https://www.instagram.com/ajbolit.chernihiv/
https://www.facebook.com/ajbolit.chernihiv
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мережа зоомагазинів «ZOO», корм для тварин, домашні улюбленці, ветеринарна клініка «Айболіт», ветеринар, лікування тварин, діагностика, клініка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект