Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ЦВК зобов’язала Новгород-Сіверську ТВК невідкладно призначити повторні вибори міського голови


ЦВК зобов’язала Новгород-Сіверську ТВК невідкладно призначити повторні вибори міського голови

ЦВК зобов’язала Новгород-Сіверську ТВК невідкладно, але не пізніше 23 листопада 2020 року призначити повторні вибори міського голови.Комісія скасувала пункт 2 постанови Новгород-Сіверської міської ТВК від 9 листопада 2020 року №65, яким повторні вибори Новгород-Сіверського міського голови призначено на 17 січня 2021 року.

Новгород-Сіверська ТВК мала призначити вибори на останню неділю 60-денного строку з дня прийняття рішення про їх призначення. Цих положень Виборчого кодексу України комісія не дотрималась.


Нагадаємо, Новгород-Сіверський з 2015 року очолював Олег Бондаренко. На місцевих виборах 25 жовтня його переобрали на другий термін. Він ішов на посаду від партії "Рідний дім".

Ввечері 29 жовтня Олег Бондаренко помер у Чернігівській обласній лікарні. У нього діагностували двосторонню пневмонію та коронавірус. У чоловіка було уражено 80% легень.

9 листопада місцева ТВК повідомляла, що вибори міського голови у Новгороді-Сіверському пройдуть 17 січня 2021 року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: повторні вибори, міський голова, ЦВК, Новгород-Сіверський, Олег Бондаренко

Добавить в:


ЦентрКомплект