Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » COVID-19 наступає. У Мені під потреби інфекційного відділення задіяли двоповерховий корпус


COVID-19 наступає. У Мені під потреби інфекційного відділення задіяли двоповерховий корпус

У Менській центральній районній лікарні через зростання кількості хворих на COVID-19 під інфекційне відділення відвели терапію та хірургію.Як повідомив Сусідам.City генеральний директор Менської центральної районної лікарні Григорій Разнован, наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 39 хворих на пневмонію, спричинену коронавірусом.

Для створення належних умов лікування під потреби інфекційного відділення задіяний двоповерховий корпус лікарні, де раніше працювали терапевтичне та хірургічне відділення. Це дасть змогу при потребі підключити всі 11 кисневих концентраторів та мати відповідні умови для медичного персоналу.

На думку Григорія Разнована, відновлення занять у школах може загрожувати подальшим зростанням кількості інфікованих
За словами генерального директора, хворих із терапії перевtли до дитячого відділення, яке пристосоване для лікування і дорослих пацієнтів, і дітей. Хірургія «переїхала» до гінекологічного відділення, де є операційна на випадок термінових невідкладних операцій.

Серед основних проблем лікарні Григорій Разнован називає кадрову, адже є лише два лікарі-терапевти та один лікар-інфекціоніст, що працюють з хворими на COVID-19. У разі потреби є можливість залучити лікарів інших спеціалізацій, що можуть працювати з такими пацієнтами.

Григорій Разнован висловлює подяку медичним працівникам за роботу у складних умовах і при значному навантаженні. Та закликає відвідувачів лікарні мати терпіння та розуміння.

Олексій Прищепа, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менська ЦРЛ, COVID-19, інфекційне відділення, Григорій Разнован

Добавить в:


ЦентрКомплект