Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 3067 пацієнтів області одужало від «ковіду»


3067 пацієнтів області одужало від «ковіду»

У Солом’янській лікарні Києва лікується від «ковіду» колишній головний лікар Ічнянської центральної районної лікарні 69-річний Дмитро Івасюк.

— Перевезли у Київ, а захворів удома, — пояснює Дмитро Васильович.На 19 жовтня на Чернігівщині з початку епідемії 6783 підтверджених діагнозів «ковід». Про це повідомляє Чернігівська обласна державна адміністрація. Активних випадків хвороби — 3586.

За добу зафіксували 84 нових випадки інфікування коронавірусом. У Чернігові, Ніжині, Прилуках, Менському, Куликівському, Чернігівському, Сосницькому, Сновському, Козелецькому, Корюківському, Борзнянському, Ріпкинському, Ічнянському районах.

3067 пацієнтів області одужало з початку пандемії. 91 чоловік одужав за добу.

Померло з початку пандемії 111. Причому 19 із супутнім діагнозом «ковід». Тобто людина помирала від інфаркту, інсульту чи іншого, але була при цьому інфікована коронавірусом.

За добу померло п’ятеро. Найстаршому покійному з Ічнянщини було 92. Наймолодшому 62, з Козелеччини.

Обласний центр та Ніжин з 19 жовтня у червоній зоні, з найбільш жорстким карантином. Решта області — у помаранчевій, з м’якішим.

P.S. Поки газета готувалася до друку з’явилися нові дані. Отже, станом на 25 жовтня, загалом, з початку епідемії, в нашому регіоні 7900 людей інфікувалося коронавірусом, з них 3522 одужали.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №43 (1797), 22 жовтня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Дмитро Івасюк, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект