Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині на коронавірус захворіли 114 людей, шестеро померли


На Чернігівщині на коронавірус захворіли 114 людей, шестеро померли

За минулу добу на коронавірус захворіли 114 жителів області. Найбільше у Чернігові – 46 людей. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.Захворювання підвердили також у 14 прилучан, шести ніжинців, 15 жителів Носівського району, восьми - Варвинського, трьох – Бобровицького, чотирьох – Козелецького. По одній людині інфікувалися в Борзнянському, Городнянському, Ріпкинському і Сновському районах, по двоє - у Менському та Чернігівському, по п’ять - у Куликівському і Корюківському. З них шестеро хворих перебуває у лікарнях.

За минулу добу в області від коронавірусу померли шестеро осіб. П'ятеро з підтвердженим діагнозом COVID-19: 62-річний чернігівець, 53-річний житель Носівки, 57-річна жителька Корюківки, 80-річний та 49-річний жителі Ніжина. Усі вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19, померла 76-річна жінка з Прилуцького району.

Одужали 89 інфікованих: 17 жителів Ніжинського району, 16 – Куликівського, одинадцять – Бахмацького, п’ятнадцять – Борзнянського, десять – Козелецького, 5 – Срібнянського, 4 – Новгород-Сіверського, двоє – Корюківського. Шестеро осіб одужали у Бобровицькому і троє - у Варвинському районах.


Загалом в нашому регіоні 3663 людини захворіли на коронавірус. З них 1474 одужали, 1665 лікуються вдома, 181 знаходяться у лікарнях.

57 людини померли, 13 померлих - із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу провели 525 ПЛР-дослідження та 738 ІФА-тестів.

Нині в області 1846 людини хворіють на коронавірус.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект