Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині коронавірус виявили у школяра, якому батько розбив голову


На Корюківщині коронавірус виявили у школяра, якому батько розбив голову

У п’ятикласника Наумівської школи на Корюківщині коронавірусну інфекцію виявили випадково, після того, як його побив батько.За словами директорки навчального закладу Ірини Савченко, хлопчик виховується в багатодітній родині. Останній день у школі він був у п’ятницю, 11 вересня. А в суботу в сім’ї спалахнула сварка. Батько вдарив сина, так, що наніс йому тілесні ушкодження.

Мама звернулася в поліцію, але не відразу — лише в понеділок 14 вересня. Вона попросила, щоб трьох синів, одинадцятикласника, п’ятикласника і дошкільника на деякий час вилучили з родини та направили до Чернігова, бо це вже був другий випадок насилля у сім’ї з боку її чоловіка.

Олена Одерій, начальниця служби у справах дітей Корюківської райдержадміністрації повідомила, що 2017 року вони розслідували випадок, коли цей батько побив усіх трьох синів. Тоді він пообіцяв виправитися, і дітей у родині залишили.

Цього разу постраждав син-п’ятикласник, якому батько розбив голову


Щоб помістити дітей до тимчасового ізолятора, їм необхідно було зробити тести на COVID-19. У постраждалого хлопчика ПЛР-тест взяли 14 вересня, і 19 вересня надійшов позитивний результат. Результати ще двох дітей виявилися негативними. Хоча відомо, що син-дошкільник перед цим хорів і деякий час до дитсадка не ходив. Мама лікувала йому звичайну застуду.

У Наумівській школі пішов на двотижневу самоізоляцію увесь клас, де навчався інфікований хлопчик. Це дев’ятеро учнів. А трьох хлопців з родини, в якій сталося насилля, вилучили й помістили до дитячого відділення Корюківської ЦРЛ.

Після того, як усім трьом повторно зроблять тести та вони будуть негативними — їх відправлять до обласного ізолятора. Далі вирішуватиметься питання щодо вилучення або залишення дітей у родині.

За інформацією завідувачки Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» Ольги Кузюри, на Корюківщині станом на 22 вересня - 37 випадків захворювання на COVID-19.

Три останні підтвердилися 19 і 21 вересня. Занедужали школяр з Наумівки, дружина хворого з Олександрівки та контактна особа жінки, яка захворіла раніше.

Іина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наумівська школа, Корюківщина, коронавірус, домашнє насильство

Добавить в:


ЦентрКомплект