Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Менський художник Володимир Лавський розмалював у місті автобусні зупинки


Менський художник Володимир Лавський розмалював у місті автобусні зупинки

Місцевий художник прикрашає своєю творчістю рідне місто. Необхідними матеріалами – фарбами, розчинниками, пензлями – його за­без­печує «Менакомунпослуга». Чи заплановане й нада­лі таке оздоблення Мени – діз­навалися у Володимира Лавсь­кого.Улітку Володимир на прохання міського голови Геннадія Примакова та начальника «Менакомунпослуги» Романа Минця прикрасив міський пляж, розмалювавши переодягальню та «грибки».


Так на пляжі з’явилася цікава яскрава фотозона, що радує і дорослих, і дітей

Надалі художнику запропонували прикрасити в такий спосіб і автобусні зупинки. На в’їзді в Мену зі сторони Сосниці зупинку прикрашає автентичний орнамент та герб Мени. На в’їзді в місто зі сторони Чернігова на автобусній зупинці Володимир Лавський намалював менський краєвид – пляж. А на повороті на Данилівку автобусну зупинку прикрашає справжній патріотичний український пейзаж – бла­­китне небо та стежка по пшеничному полю.

Автор: Олексій Прищепа

Не залишає байдужими така краса ні місцевих жителів, ні туристів, ні водіїв та пасажирів, які проїжджають повз. Пишаються нашими менськими талановитими людьми.

За роботу митцю ще нічого не заплатили, працює він що два тижні вахтовими змінами у Києві. А два тижні, коли вдома, розмальовує зупинки. Адже це його фах, і чоловік задоволений, що хоч так працює за спеціальністю.


Автор: Олексій Прищепа

– Уже були й приватні пропозиції. І знайомі, і незнайомі люди хочуть, щоб я в них намалював щось. Але поки я зайнятий тут. А потім – можливо, – говорить художник. – В інтернеті бачив, що популярним стало замість шпалер розмальовувати стіни в оселі. Акриловими фарбами наноситься будь-який малюнок. Такі фарби яскраві, швидко сохнуть і не мають сильного запаху. Можливо, і менянам це буде цікаво.

Щодо подальшого прикрашання Мени ніяких обговорень поки не було. Якщо надійдуть пропозиції від служби благоустрою, Володимир Лавський радо погодиться зробити рідне місто ще гарнішим.

Поліна Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, зупинка, художник, Володимир Лавський

Добавить в:


ЦентрКомплект