Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Педіатр Катерина Коваленко з Городні пацієнтів шукає через фейсбук


Педіатр Катерина Коваленко з Городні пацієнтів шукає через фейсбук

Серед оголошень у фейсбуці підписати декларацію запрошує Катерина Коваленко з Городні. Під оголошенням — фотографія. На знімку дуже гарна лікарка. Про такого педіатра можна тільки мріяти. Дивись, і татки з малюками до лікарні потягнуться.


Катерина Коваленко

— Фото п’ятирічної давності, — знічується Катерина. — Це ще на випускний альбом в університеті фотографували. Але особливо не змінилась.

Катерині Олександрівні 28. Заміжня. Має чотирирічного синочка.

— Я сама з Городні, — розповідає про себе. — Закінчила Київський медичний університет імені Богомольця. Два роки проходила інтернатуру в обласній дитячій лікарні у відділенні пульмонології. Після повернулась до Городні. Працюю у дитячому відділенні центральної районної лікарні.

З місяць тому нам дозволили працювати не лише на стаціонарі, а й набирати собі амбулаторних пацієнтів. Заключати декларації. Два педіатри, і я в тому числі, та два терапевти нагодою скористались.

— Це ж додатковий заробіток.

— У майбутньому. А поки що лише напрацьовую базу. За цей місяць набрала 60 пацієнтів. А мені на півставки хоча б 500 треба.

Тому й використовую різні методи, щоб залучити нових пацієнтів. Розмістила оголошення на фейсбуці, писали про нас у районній газеті. Плюс сарафанне радіо.

— Хто до вас приходить?

— Це мої пацієнти з лікарні. Хтось перезаключив договір, у когось його й не було. Знайомі. Ті, хто приїздить з інших регіонів у Городню. Так, за оголошенням з фейсбуку чоловік п’ять набрала. Одні з Київщини, одні з Миколаївської області. Будуть жити у Городні. Побачили моє оголошення в інтернеті. За ним і звернулись.

Та люди у нас не надто активні. Особливо по селах. Вони й не знають, з ким заключені декларації, для чого вони взагалі потрібні. А як і підписали з кимось, то ні прізвища, ні тим паче телефону лікаря не мають.

Декларації з сімейними лікарями підписують вже більше двох років. Без сімейного лікаря тепер ні до вузького спеціаліста потрапити, ні аналізів не здати, ні планово на стаціонар лягти.

— Дорослі просяться?

— Запитують. Але беру тільки дітей. Для того, аби приймати й тих, й інших потрібен документ сімейного лікаря.

— Будете встигати і на стаціонарі, і на прийомі працювати?

— Зараз встигаю. Та й я ж не буду усі необхідні для повної ставки 900 декларацій набирати. Тільки половину. А там видно буде.

— Після реформи лікаря вдома не дочекаєшся. А ви ходите до малечі?

— Взагалі це до обов’язків не входить. Але все залежить від стану дитини. На минулому тижні навіть у вихідний ходила до дитини. Мама просила, бо хвилювалась. І не помилилась. Знадобилась госпіталізація.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №38 (1792), 17 вересня 2020 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Катерина Коваленко, декларація, Городня, лікар, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект